Stiprindamas Švietimo vadovų mokyklos veiklą, VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ 2017 m. rugpjūčio pabaigoje pasirašė sutartį su VšĮ Kultūros ir švietimo centru Vilniaus mokytojų namai dėl mokymų pradedantiesiems mokyklų vadovams (Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų pradedantieji vadovai (1-2 metus, dirbantys mokyklų vadovais) ir jų mentoriams organizavimo paslaugos.

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)

Prasidėjus naujiems mokslo metams, literatūros pažinimo projektas „Vaikų žemė“ tęsia kūrybinių skaitymų užsiėmimus Vilniaus m. 1-5 ir 7 klasių mokiniams. Skaitomi kūriniai įtraukti į pradinio ir pagrindinio ugdymo lietuvių kalbos bendrosios programos privalomos literatūros sąrašą.

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)

Su rugsėjo pradžia ir mes skelbiame naują startą – atnaujinome „Renkuosi mokyti!“ interneto svetainę. Naujojoje svetainėje išsamiai pristatytas projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ ir jame dalyvaujančios mokyklos, o pokyčių žemėlapyje rasite visas mokyklas, kurios yra priėmusios „Renkuosi mokyti!“ mokytojus.

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)

Ką tik išplatintame kvietime dalyvauti ilgalaikėje Neformaliojoje švietimo lyderystės programoje teigiama: ,,Kviečiame rimtai mokytis pasiryžusius švietimo bendruomenės narius įsitraukti į ilgalaikę neformaliąją programą, kurios paskirtis – sustiprinti lyderystės kompetencijas ir švietimo vadybos išmanymą taikant į praktiką ir patirtį orientuotas mokymosi strategijas. Ši programa buvo sukurta ir išbandyta ankstesniuose projekto „Lyderių laikas“ etapuose.“

Skaityti daugiau...

Komentuoti (0 Komentarai)

Prisijungimas

Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis