Ikimokyklinio ugdymo įstaigoms siūlome medicinos psichologės Aušrelės Matukevičiūtės mokymus apie autizmo spektro sutrikimus.

Kodėl siūlome šiuos mokymus?

Elgesio ir emocijų  sutrikimai sukelia daug sunkumų patiems vaikams, jų tėvams, artimiesiems ir pedagogams, kurie turi organizuoti sklandų ugdymo procesą, siekti užsibrėžtų rezultatų. Juk elgesio, emocijų, probleminės raidos vaikams, turintiems įgimtų ar įgytų sutrikimų (tokių, kaip dėmesio ir aktyvumo trūkumas, nerimas,  Aspergerio sindromas ar autizmo spektro bruožai ), sunkiau sekasi  bendrauti, stringa suvokimas bei mąstymas.

Sėkmingas ugdymo procesas reikalauja specializuotos  pagalbos tokiems vaikams. Todėl yra labai  svarbu, kad specialistai, kurių matymo ir veiklos lauke yra tokie vaikai, galėtų lengviau ir kuo anksčiau  pastebėti  sutrikimus, pradėti taikyti specializuotą pagalbą, numatyti ugdymo kryptis.

Šių seminarų metu  bus siekiama aptarti  ir pristatyti galimus pozityvaus elgesio formavimo  ir bendravimo būdus, supažindinti su  kasdienio praktinio darbo ypatumais ir ugdymo proceso organizavimo būdais, taip pat  galimais netinkamo elgesio ir socializacijos sutrikimų  prevencijos būdais. Lektorė mielai atsakys į konkrečius su Jūsų įstaigos atvejais šioje srityje susijusius klausimus.


Siūlome šias mokymosi programas:


„Vaikų, turinčių elgesio ir emocijų sutrikimų, ugdymo / mokymo proceso ypatumai ir pagalba“

Seminaro metu būtų aptarti tokie  probleminės raidos vaikai: turintys dėmesio ir aktyvumo, emocijų ir nerimo, elgesio ir socializacijos sutikimų ar jų spektro bruožų. Aptariami  praktinio darbo ypatumai ir ugdymo/ mokymo proceso organizavimo būdai.

„Darbo principai  su vaikais,  turinčiais  autizmo spektro sutrikimų“

Seminaro metu aptariami vaikų, turinčių Aspergerio sindromą ar kitų autizmo spektro sutrikimų, bendravimo, elgesio, suvokimo bei mąstymo ypatumai; tokių vaikų ugdymo / mokymo principai; elgesio valdymo būdai bei kitos galimos intervencijos.

„Vaikų psichosocialinės raidos rizikos faktoriai, galimi prevencijos būdai“

Seminaro metu aptariamos vaikų socializacijos sutrikimų priežastys, nagrinėjami rizikos veiksniai, skatinantys asocialaus  bei nepageidaujamo elgesio formavimąsi, galimi prevencijos būdai ugdymo procese, bendradarbiavimas su tėvais.

 Mokymai gali būti pritaikomi prie individualių jūsų kolektyvo poreikių, nagrinėjamos konkrečios situacijos.

Seminarų vadovė: Aušrelė Matukevičiūtė, medicinos psichologė, Montessori pedagogė-terapeutė (Vaikų  ligoninė, VšĮ Vilniaus Universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialas Vaiko raidos centras).

Vieno seminaro trukmė – 6 akad. val. Seminaro dalyviai gaus kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus. Kaina sutartinė. Mokymai gali vykti Jūsų mokykloje arba Mokyklų tobulinimo centre.

Daugiau informacijos suteiks mokymų vadovė Daiva Stasiulionienė tel. (8 5) 212 71 83, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 vertinimas 20% (1 vertinimas)

Komentarų modulį sukurė CComment

Naujienlaiškių prenumerata

Paslaugų teikimo sąlygos: VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu mtc@mtc.lt
Aš sutinku su Paslaugų teikimo sąlygos ir Privatumo politika
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis
Projekto „Renkuosi mokyti!“ tel. +370 5  212 7173 El. paštas: info@renkuosimokyti.lt

Ši svetainė naudoja būtinus slapukus. Būtini slapukai įgalina pagrindines svetainės funkcijas. Svetainė negali tinkamai veikti be šių slapukų, juos galima išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Lankydamiesi svetainėje sutinkate, kad slapukai būtų naudojami. Slapukų politika