Balandžio 2 d. pasaulis mini didžiojo pasakininko Hanso Kristiano Anderseno gimtadienį (šiemet jam būtų sukakę 213 metų) ir švenčia Tarptautinę vaikų knygos dieną. Šiemet Lietuvoje balandžio 2 d. sutampa su antra Velykų diena, todėl tądien tiesiog ridensime Anderseno pasakų motyvais margintus kiaušinius. O štai balandžio 4-6 dienomis atostogaujančius vaikus ir jų tėvelius kviečiame pasiklausyti nuostabių Anderseno pasakų ir sudalyvauti neįtikėtinose kūrybinėse dirbuvėse. Užsiėmimai nemokami, tačiau būtina išankstinė registracija.

Štai kas Jūsų laukia:
Balandžio 4 d., trečiadienis, 18.30 val.
"Idutės gėlės" arba iš kur dantukai dygsta
Rekomenduojame 7-12 metų vaikams.
Būtina registracija https://goo.gl/forms/zvnSZVB09bTmOkgz1

PetPunk Lab komandos nariai iliustratorė Elena Maya ir režisierius Gediminas Šaulys, mažiesiems ir didiesiems žiūrovams padovanoję Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotą Spektaklis "Tėčio pasaka", edukacinį animacijos filmuką "Abėcėlė" (https://youtu.be/PFlzQU0GgMY), šokio spektaklį "Skaičiai" ir daug kitų įstabių aidovizualinių kūrinių, kviečia pažvelgti į amžiną gyvybės ratą. Kūrėjai skaitys mažiau žinomą Anderseno pasaką, ją gyvai vizualizuos, surengs gėlių dirbtuvės ir kartu žiūrės PetPunk Lab sukurtus animacinius filmukus "Šviesa" bei "Kaukai".

Balandžio 5 d., ketvirtadienis, 18.30 val.
"Sniego karalienė" arba žaidimas su debesimis iš sauso ledo
Rekomenduojame 6-11 metų vaikams.
Būtina registracija https://goo.gl/forms/GWPtk9NQF5oJN6z02

Programos Renkuosi mokyti dalyvė, chemijos mokytoja Aušra Degutytė su vaikais keliaus į ledo šalį. Pas Sniego karalienę, Gerdą, Kajų, kitus šios nuostabios Anderseno pasakos veikėjus. O paskaitę pasaką žaisime ir eksperimentuosime su ledu. Pasirodo, su juo galima padaryti neįtikėtinų dalykų!

Balandžio 6 d., penktadienis, 18.30 val.
"Lakštingala" arba ką reiškia šis užrašas 武術
Rekomenduojame 6-12 metų vaikams.
Būtina registracija https://goo.gl/forms/JR8hT28khvlG3Ux12

Koks ryšys tarp Anderseno pasakos ir rytų kovos meno ušu? Ateikit, ir sužinosite. O į šį klausimą atsakyti padės ir aktyvų užsiėmimą po pasakos skaitymo praves Vilniaus ušu mokykla mokytoja Vaiva Žostautė. Aprangos kodas - sportinis :)

Užsiėmimai NEMOKAMI, tačiau būtina REGISTRACIJA.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Komentarų modulį sukurė CComment

Naujienlaiškių prenumerata

Paslaugų teikimo sąlygos: VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu info@mtc.lt
Aš sutinku su Paslaugų teikimo sąlygos
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis
Projekto „Renkuosi mokyti!“ tel. +370 5  212 7173 El. paštas: info@renkuosimokyti.lt