Vilniaus švietimo pažangos centras koordinuoja ir Vilniaus miesto savivaldybė finansuoja naują projektą „Sugrįžtu mokyti“. Šis projektas padės grįžti į mokyklą tiems, kuriems svarbus kiekvienas vaikas, kurie dega noru juos mokyti ir visuomet jautė pašaukimą dirbti mokykloje. Be galo džiugu, jog šis projektas bus įgyvendintas remiantis sėkminga VšĮ „Mokyklų tobulinimo centro“ ir jo programos „Renkuosi mokyti!“ patirtimi.

Projekto „Sugrįžtu mokyti“ dalyviams bus sudarytos sąlygos sustiprinti turimas pedagogines, psichologines bei dalykines kompetencijas. Dalyviai bus supažindinti su šiuolaikinės mokyklos gyvenimu, Vilniaus ir nacionalinės švietimo politikos prioritetais, ugdymo turinio ir proceso naujovėmis. Jie turės galimybę atnaujinti ugdymo psichologijos bei kitų ugdymo mokslų žinias, išmokti naudotis bent keliomis dalyko dėstymui  reikalingomis IT priemonėmis.

Šis projektas susideda iš keturių etapų:

  • dalyvių pritraukimo ir atrankos (siekiama atrinkti orientuotus į vaiką mokytojus, pasiryžusius nuolat mokytis ir tobulėti)
  • individualios profesinės pagalbos plano sudarymo (bus atsižvelgiama į kiekvieno mokytojo individualius poreikius)
  • 5 dienų mokymo programos (ji skirta sustiprinti dalyvių pedagoginį, psichologinį bei dalykinį pasirengimą)
  • individualaus konsultavimo bei profesinės pagalbos jau dirbant mokykloje

Didelis dėmesys bus skiriamas ir lengvesniam mokyklų bei sugrįžtančių mokytojų vienas kito atradimui – mokytojams bus pateiktas pedagogų ieškančių mokyklos sąrašas ir rekomendacijos, mokyklų vadovai bus informuoti apie šiame projekte rengiamus specialistus.

Projekto tikslas – 2020 / 2021 m. į Vilniaus miesto bendrojo ugdymo įstaigas palydėti iki 25 pasirengusių savarankiškai bei kūrybiškai dirbti mokytojų.

Projektas prasidės 2020 m. gegužę ir tęsis iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Jei susidomėjote ir norėtumėte apie šią iniciatyvą sužinoti daugiau, kviečiame registruotis į projekto pristatymą, kuris nuotoliniu būdu vyks 2020 m. gegužės 14 d. 14 val. Registracija vyksta iki gegužės 13 d. Užsiregistravusiems bus atsiųsta prisijungimo informacija.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Komentarų modulį sukurė CComment

Naujienlaiškių prenumerata

Paslaugų teikimo sąlygos: VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu info@mtc.lt
Aš sutinku su Paslaugų teikimo sąlygos
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis
Projekto „Renkuosi mokyti!“ tel. +370 5  212 7173 El. paštas: info@renkuosimokyti.lt