2021 m. sausio 4 d. Ramūnas Skaudžius Švietimo, sporto ir mokslo ministerijoje pradės viceministro darbą ir bus atsakingas už bendrąjį ugdymą. Džiaugiamės ir sveikiname mūsų bendruomenės narį!

Su pagyrimais Vilniaus universitete įgijęs chemijos bakalauro ir magistro laipsnius, papildomai Vytauto Didžiojo universitete įgijo mokytojo kvalifikaciją. Apgynė fizinių mokslų srities chemijos mokslo krypties darbą, už tai suteiktas daktaro mokslo laipsnis.

2008 m., su pirmąja karta, Ramūnas prisijungė prie programos „Renkuosi mokyti!“, pradėjo dirbti matematikos ir chemijos mokytoju Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijoje, vėliau čia dirbo ir pavaduotoju ugdymui. 2011 m. apdovanotas dr. Meilės Lukšienės premija.

2016 m. tapo Vilniaus universiteto (VU) docentu, 2017 m. paskirtas VU Chemijos ir geomokslų fakulteto prodekanu studijoms.

„Pagrindinis tikslas – kiekvienam Lietuvos vaikui užtikrinti vienodas galimybes siekti geriausio išsilavinimo, atliepiančio jo poreikius. Tam turi būti tinkamai atnaujinamos programos, sutelkiamas dėmesys naujų pedagogų ruošimui ir esamų švietimo darbuotojų kvalifikacijai. Sieksiu dialogo su švietimo srityje veikiančiais ekspertais, diskusija ir žiniomis grįstų sprendimų“, – apie darbą ministerijoje sako paskirtasis viceministras.

Ramūnas Skaudžius – vienas iš Lietuvos gamtos mokslų bei Lietuvos geomokslų olimpiadų iniciatorių, chemijos srities vadovas Europos Sąjungos mokslo ir Tarptautinės jaunių mokslo olimpiadose, integruoto gamtos mokslų kurso programos 5-8 klasėms bendraautorius. Per paskutinius 5 metus stažavosi Švedijoje, Japonijoje, Taivanyje ir Jordanijoje. 2020 m. apdovanotas Vilniaus universiteto rektoriaus jaunojo mokslininko mokslo premija už svarius mokslo pasiekimus.

Plačiau skaitykite čia.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1