„Vaikų žemė“ sveikinasi su Jumis skaičiuodama penktus mokslo metus ir siūlo naujų edukacijų: į nepaprastą pamoką su knyga kviečia daugiau autorių bei pristato edukacijas pagal naujausias knygų kūrėjų sukurtas knygas! Registruotis į edukacijas galima svetainėje, telefonu +370 687 88082 arba el. paštu elze@vaikuzeme.lt
„Vaikų žemė“ sveikinasi su Jumis skaičiuodama penktus mokslo metus ir siūlo naujų edukacijų: į nepaprastą pamoką su knyga kviečia daugiau autorių bei pristato edukacijas pagal naujausias knygų kūrėjų sukurtas knygas! Registruotis į edukacijas galima svetainėje, telefonu +370 687 88082 arba el. paštu elze@vaikuzeme.lt

2020 m. „Nepatogus kinas“ kartu su projekto partneriu „Mokyklų tobulinimo centru“ pradėjo įgyvendinti nacionalinį projektą „Nepatogaus kino klasė: sisteminio pokyčio link“.


Projekto tikslas – kelti Lietuvos mokytojų kvalifikaciją, sukuriant pedagogų profesinės kvalifikacijos kėlimo programą bei pasiūlant platformos www.nepatogauskinoklase.lt rėmuose veikiančią tvarią ir plačiai prieinamą ugdymo ir mentorystės programą bei praktinius įrankius, padedančius mokytojams stiprinti moksleivių pilietines kompetencijas ir didinti jų įsitraukimą į pilietines veiklas.


Projektu siekiame:

  • Sukurti pilietinio ugdymo programą bei plačiai prieinamą metodologinę priemonę, kuria aktyviai naudotųsi savo profesinę kvalifikaciją keliantys pedagogai, siekdami stiprinti moksleivių pilietines galias;
  • Per savanorystę ir pilietinį įsitraukimą paskatinti jaunuolius (moksleivius) identifikuoti mokyklos ar vietos bendruomenei reikšmingas socialines problemas ir aktyviai įsitraukti imantis jų sprendimo būdų.

Kaip tai veiks?

Mokymuose, skirtuose kelti profesinę kvalifikaciją dalyvaus pedagogai iš skirtingų ugdymo įstaigų, kurie kartu su moksleiviais inicijuos pilietines iniciatyvas.

Kas dalyvaus projekte?
Bendrojo lavinimo mokyklų pedagogai – mokymuose, skirtuose kelti profesinę kvalifikaciją kviesime dalyvauti 60 Lietuvos pedagogų iš skirtingų ugdymo įstaigų, prioritetą teikiant dalyviams iš nutolusių regionų bei tautinių mažumų mokyklų.
Bendrojo lavinimo mokyklų 7-11 klasių moksleiviai – 60-yje Lietuvos ugdymo įstaigų mokytojus kartu su moksleiviais kviesime inicijuoti pilietines iniciatyvas, kuriose savanorystės pagrindais dalyvaus ne mažiau, kaip 1200 moksleivių, jiems padės 5 mentoriai ir 40 projekte veikiančių savanorių.

Kas įgyvendina projektą?
Projekto vykdytojai – Viešoji įstaiga „Nepatogus kinas“ organizacija, nuo 2015 m. užsiimanti žmogaus teisių ir kino edukacija, festivalio „Nepatogus kinas” ko-organizavimu, dokumentinio kino, keliančio svarbius žmogaus teisių klausimus, populiarinimu. Organizacija festivalio rėmuose pradėjo vaikų edukacijos veiklas, nuo 2016 metų plėtoja novatoriškos edukacinės internetinės ugdymo platformos “Nepatogaus kino klasė” veiklą, kuria siekia stiprinti žmogaus teisių ir pilietinį ugdymą Lietuvoje.
Projekto partneriai – „Mokyklų tobulinimo centras“ jau daugiau nei 20 metų švietimo ir kultūros srityje veikianti nevyriausybinė organizacija, kuri inicijuoja Lietuvos švietimo pažangą skatinančius projektus, konsultuoja pedagogus, mokyklas, verslo, valstybines bei nevyriausybines organizacijas švietimo klausimais, kviečia Lietuvos ir užsienio švietėjus dalintis patirtimi bei kuria inovatyvias kultūrines paslaugas ir produktus.


Daugiau informacijos apie projektą suteiks projekto veiklų ir „Nepatogaus kino klasės“ vadovė Indrė Maršantaitė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Projektas finansuojamas EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų biuro.

            

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Komentarų modulį sukurė CComment

Naujienlaiškių prenumerata

Paslaugų teikimo sąlygos: VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu mtc@mtc.lt
Aš sutinku su Paslaugų teikimo sąlygos ir Privatumo politika
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis
Projekto „Renkuosi mokyti!“ tel. +370 5  212 7173 El. paštas: info@renkuosimokyti.lt

Ši svetainė naudoja būtinus slapukus. Būtini slapukai įgalina pagrindines svetainės funkcijas. Svetainė negali tinkamai veikti be šių slapukų, juos galima išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Lankydamiesi svetainėje sutinkate, kad slapukai būtų naudojami. Slapukų politika