Kviečiame vaikus turiningai leisti vasarą!

Kviečiame vaikus turiningai leisti vasarą!

 

 
   
 
 
logo
 
 
Du būdai praleisti vasarą turiningai:
 
TEATRO STOVYKLA
ISTORIJŲ STOVYKLA
 
1""
 
 
TEATRO STOVYKLA
 
 
2   Data

Nuo birželio 27 d. iki
liepos 1 d.

3   Vieta

Vilniaus mokytojų namai
(Vilniaus g. 39, Vilnius)

 
4   Dalyviai

7–10 metų mokiniai (1–4 kl.)
(grupės dydis 20 mokinių)

5   Mokestis

Kaina 150 eur
(programa ir maitinimas)

 
 
 
 

Stovyklos diena atrodo taip:

08.30–09.00 Vaikai renkasi į stovyklą
09.00–10.00 Ryto ratas
10.00–10.15 Pusryčiai
10.15–13.00 Edukacinės veiklos, išvykos, stovyklos svečiai
13.00–14.00 Pietūs
14.00–15.00 Aktyvios veiklos lauke
15.00–16.00 Edukacinės veiklos
16.00–16.15 Pavakariai
16.15–17.00 Dienos aptarimas

 
 
 
 
6  
 
Stovyklos vadovė ir koordinatorė

Sigita Pikturnaitė

Profesionali teatro ir kino aktorė, režisierė ir teatro pedagogė, su vaikais dirbanti jau daugiau nei dešimt metų. Sigita taip pat yra teatro mokytoja Vilniaus VDU licėjuje Sokratus, o „Vaikų žemėje“ veda kūrybinio skaitymo edukacijas bei organizuoja edukacines stovyklas vaikams ir jaunimui.

Sigita bus pagrindinė Teatro stovyklos vadovė ir per įvairius teatro žaidimus ir pratimus padės vaikams susipažinti su šiuo nepaprastu scenos menu ir sukurti pasirodymą!

 
 
  7
 
Stovyklos vadovė

Elzė Gerdvilienė

Darbščioji „Vaikų žemės“ bitelė ir komandos narė, kuri kuruoja, koordinuoja, moderuoja ir organizuoja įvairiausius skaitymo skatinimo projektus bei literatūrines edukacijas vaikams ir jaunimui!

Elzė daug metų dirbusi vaikų stovyklose, šiemet savaitei su džiaugsmu atsitrauks nuo visų „Vaikų žemės“ organizacinių darbų ir taps viena iš stovyklos vadovių, kuri jau dabar su nekantrumu laukia susitikimo su vaikais, žaidimų ir žinoma – žinių apie teatrą!

 
 
8  
 
Stovyklos viešinia

Indrė Zalieckienė

 

Rašo eiliuotas knygas vaikams ir pati jas iliustruoja. Jos dėmesio centre – su pasauliu ir jo iššūkiais susipažįstantis vaikas. Eilėraščių rinkinys „Kaip sutramdyti žvėryną?“ tapo laureatu Metų knygos rinkimuose ir būtent šios knygos pagrindu vyks užsiėmimas su rašytoja.

 

Susitikimo metu Teatro stovykloje vaikai sužinos knygos sukūrimo istoriją, pažins personažus, su Indrės pagalba kiekvienas sukurs po eilėraštį apie savo sugalvotą naują žvėryno personažą.

 

 
  9
 
Stovyklos viešinia

Saulė Degutytė

Norėdama reabilituoti pasakas, žadinti vaikų fantaziją ir kūrybiškumą bei skleisti objektų teatro idėjas, aktorė, režisierė, dailininkė, objektų teatro kūrėja Saulė Degutytė pristato kūrybines dirbtuves „Spalvotų šešėlių pasakos“.

Į užsiėmimą susirinkusiems vaikams aktorė paseks pasaką, po kurios vaikai išsirinks personažus ir kiekvienas pagal savo pomėgius bei išmonę nupieš savąjį. Galiausiai bus sukurtas mini spektaklis, pasitelkiant dalyvių sukurtus piešinius, įvairius įdomius objektus ir gyvą muziką, atliekamą dirbtuvių dalyvių!

 

 
 
 
 
Visa informacija apie stovyklą
 

Į visus kilusius klausimus gali atsakyti
stovyklos vadovė ir koordinatorė
Sigita Pikturnaitė

el. paštu sigita@vaikuzeme.lt
telefonu 8 693 98586

 
 
ISTORIJŲ STOVYKLA
 
 
2   Data

Nuo liepos 3 d. iki
liepos 9 d.

3   Vieta

Inovatorių slėnis
(Antalieptė, Zarasų raj.)

 
4   Dalyviai

12–18 metų jaunimas
(grupės dydis 32 vaikai)

5   Mokestis

Kaina 360 eur
(programa, maitinimas, apgyvendinimas)

 
 
 

Kas laukia šiemet:

 
10
Kūrybinės dirbtuvės
 
Kūrybinė vidinės laisvės laboratorija
 

Tai teatro profesionalų, režisierės Monikos Klimaitės ir aktoriaus Povilo Adomaičio, rengiamos kūrybinės dirbtuvės, kuriose pasitelkiant teatrinės praktikos metodus ir priemones bandysime atrasti stovyklos dalyvių vidinę laisvę ir sustiprinti jaunų žmonių pasitikėjimą savimi ir aplinkiniais, lavinti emocinį intelektą, kūrybiškumą.

 
 
11  
 
Stovyklos viešnia

Ignė Zarambaitė

Rašytoja, edukatorė, skaitytojų ir literatūros kritikų įvertinta už vaikams ir paaugliams skirtas knygas, kurių išleido jau dešimt.

Vienas žymiausių jos kūrinių – apysaka „Juodavandeniai“ – tapo Metų paauglių knyga akcijoje „Metų knygos rinkimai 2020“, pelnė Vaikų literatūros premiją, pateko į prestižinį reikšmingiausių pasaulio knygų vaikams ir paaugliams katalogą „The White Ravens 2020“.

Istorijų stovykloje užsiėmime „Būk kaip upė“ autorė papasakos apie save ir pastarąją knygą. Vėliau dalyviai kartu su autore pasiners į kūrybines improvizacijas pagal knygos motyvus – išlies savo būsenas, mintis, troškimus, paslaptis...

 
  12
 
Kūrybinės dirbtuvės

Ieva Babilaitė

Drauge su dailininke ir knygų iliustruotoja bei rašytoja Ieva Babilaite kalbėsime apie piešinio įvairovę atliepiančią pasirinktą tekstą, mintį.

Išbandysime personažo kūrimą keliais būdais: karpysime žurnalus ir klijuosime koliažą, piešime „kitų rankomis“, į vaizdą reaguosime vaizdu. Veikėją aprašysime atsakydami į pateiktus klausimus. Sukursime savo istoriją, kurią vizualizuosime konstruodami Leporelos knygelę.

 
13  
 
Stovyklos svečias

Andrius Glušakovas-Pushaz

Muzikos ir žodžių autorius, HipHop/Rap atlikėjas, muzikos prodiuseris, aranžuotojas ir dainų tekstų rašytojas, įrašų studijos BDMusic įkūrėjas stovyklos dalyviams padės sužinoti, kokios istorijos slypi muzikoje!

Pushaz supažindins su šiuolaikinės muzikos stiliais, jos raida, chronologija, bei atsiradimo priežastimis. Papasakos kaip XX ir XXI a. vystėsi muzikos žanrai ir kodėl šiandien klausomės vienokią ar kitokią muziką. Sužinosime, kokios yra muzikos realizavimo ir jos panaudojimo tendencijos šiuolaikinėse technologijose, bei kas buvo vakar, kas šiandien ir kas bus rytoj su muzikos pop kultūra, kokios vertybės ir išliekamoji vertė muzikos kūrybininkų tarpe, bei muzikos žanruose. Kalbėsime ir apie autorių ir atlikėjų teisės – kas tai ir kodėl apie jas būtina žinoti kiekvienam kūrybininkui.

 

 

Ir, žinoma:

➦ bendravimas su senais ir naujais draugais
➦ šiurpios ir spalvotos krikštynos
➦ maudynės ir kokybiškas laikas gamtoje
➦ skaniausias šefės Meilės maistas
➦ filmų peržiūros, disco ir „Baltoji naktis“
➦ tie patys energija ir gera nuotaika trykštantys stovyklos vadovai, kurie bus mentoriai, draugai ir daug daugiau!

 

 
 
 
Visa informacija apie stovyklą
 

Į visus kilusius klausimus gali atsakyti
stovyklos vadovė ir koordinatorė
Sigita Pikturnaitė

el. paštu sigita@vaikuzeme.lt
telefonu 8 693 98586

 
 
 
Vaikų žemė
 

VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ programa įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39-226, LT-01119 Vilnius.

 
   

Jūs gavote šį naujienlaiškį nes Jūsų el. pašto adresas yra VšĮ „MOKYKLŲ TOBULINMO CENTRAS“ naujienlaiškių prenumeratorių sąrašuose. Jeigu nepageidaujate daugiau gauti mūsų siunčiamos informacijos ir Jūsų el pašto adresas nepriklauso organizacijai ir nėra viešai prieinamas prenumeratą galite pakeisti arba atšaukti  

 
 
 
 

Ši svetainė naudoja būtinus slapukus. Būtini slapukai įgalina pagrindines svetainės funkcijas. Svetainė negali tinkamai veikti be šių slapukų, juos galima išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Lankydamiesi svetainėje sutinkate, kad slapukai būtų naudojami. Slapukų politika

Ši svetainė naudoja būtinus slapukus. Būtini slapukai įgalina pagrindines svetainės funkcijas. Svetainė negali tinkamai veikti be šių slapukų, juos galima išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Lankydamiesi svetainėje sutinkate, kad slapukai būtų naudojami. Slapukų politika