Virtuali LL3 konsultacija mokyklų vadovams „Pasirengimas nuotoliniam mokymui“ II dalis

portretine.png
Renginio data: Kovas 25 d. Trečiadienis
Laikas nuo: 11:00 val.
Iki: 12:00 val. 
Mokyklų vadovams

  

   Peržiūros : 5052

Aprašymas

Mokyklų tobulinimo centras kviečia mokyklų vadovus ir pavaduotojus jungtis į virtualią konsultaciją  „Pasirengimas nuotoliniam mokymui“ 2020 m. kovo 25 d. 11:00 val., kurią ves LL3 konsultantas Norbertas Airošius.

Konsultacijos adresas https://youtu.be/e1hUqk_uHEM

Konsultacijos tema

Mokyklų nuotolinio mokymo praktika ir patirtis labai skirtinga, todėl svarbu mokyklų vadovams padėti priimti svarbius sprendimus dėl nuotolinio ugdymo organizavimo.
Pateikiamas ugdymo turinys, užduočių valdymas, vaikų ar mokytojų vaizdo filmavimas gali sukelti nepageidaujamas pasekmes.
Todėl labai svarbu nuspręsti, kokiu lygiu ir kokios praktikos bus taikomos, kaip bendradarbiaujant kuriamas kokybiškas ir įdomus mokinių mokymosi procesas 2-5 savaitėms.
Mokyklų vadovai bus supažindinti su ugdymo turinio, mokymo organizavimo, konsultavimo ir vertinimo, tinklaveikos ir dirbtinio intelekto sistemomis, taikomomis ugdymui mokyklose.

Apie lektorių:
Norbertas Airošius yra informacinių technologijų mokytojas ekspertas, mokyklos vadovas ir sertifikuotas švietimo lyderystės konsultantas.
Turi daugiau nei 15 metų patirties tarptautiniuose Europos mąsto edukaciniuose projektuose, kuriuos kartu su tarptautinėmis metodinėmis grupėmis rengia naujas mokymosi, pasidalytosios lyderystės, IKT ir STEM mokymo sistemas.
Tarptautinėse, nacionalinėse ir regioninėse mokytojų konferencijose ir seminaruose skaito pranešimus gamtamokslio ugdymo plėtojimo ir naujausių technologijų taikymo klausimais.
Jo parengtas nuotolinio mokymo kursas gamtos mokslų mokytojams yra išverstas į 23 ES kalbas. Mokytojas pedagogines ir IKT kompetencijas tobulino Oksfordo, Kipro, Tokijo universitetuose, Vokietijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Belgijoje vykusiuose ilgalaikiuose kursuose.

Už konsultacijas pažymėjimai neišrašomi.

Registracija

Registracija yra baigta

Renginio vieta

namai


 

Naujienlaiškių prenumerata

VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu info@mtc.lt
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis