„Vaikų žemės“ nuotolinių literatūrinių edukacijų pristatymas mokytojams

paveiksliukas-2.jpg
Renginio data: Gegužė  7 d. Ketvirtadienis
Laikas nuo: 16:00 val.
Iki: 16:45 val. 
Mokytojams

  

   Peržiūros : 1082

Aprašymas

Jau ketvirtus metus veiklą vykdanti literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ kviečia Jus į mūsų vykdomų smagių nuotolinių literatūrinių edukacijų pristatymą. 45 minučių trukmės susitikime papasakosime, kokiomis priemonėmis supažindiname vaikus su literatūros kūriniais, įtrauktais į bendrojo ugdymo programą, kaip edukacijas savo kūrinių tematika veda vaikų rašytojai ir iliustruotojai, kokius dinamikos elementus integruojame į susitikimą ir kokių netikėčiausių klausimų sulaukiame iš vaikų. Šis pristatymas gali būti ypatingai įdomus ir naudingas pradinių klasių mokytojams, 5-8 klasių lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams.

Renginyje dalyvauja: programos „Vaikų žemė“ vadovas Justinas Vancevičius, rašytoja ir iliustruotoja Kotryna Zylė, aktorė Sigita Pikturnaitė, dailininkė Greta Alice.

Renginys nemokamas.

„Vaikų žemės“ literatūrinės edukacijos gali tapti puikiu įrankiu Jums kasdieninėse pamokose bei planuojant savaitės veiklas ar tarpdisciplininį ugdymą. 2020 m. „Vaikų žemei“ skirta Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos premija už nuopelnus vaikų literatūros ir skaitymo populiarinimo srityje! Kviečiame susipažinti ir užmegzti draugystę!

Daugiau apie „Vaikų žemės“ nuotolines edukacijas skaitykite čia https://vaikuzeme.lt/kitokios-literaturos-pamokos/

 „Vaikų žemės“ komanda.

PRISTATYMO PAKARTOJIMAS GEGUŽĖS 8 D. 16:00 VAL.  LAISVŲ VIETŲ NĖRA

Registracija

Registracija yra baigta

Renginio vieta

namai


 

Naujienlaiškių prenumerata

VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu info@mtc.lt
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis