Renginių kalendorius

 

„Renkuosi mokyti!” 15 metų konferencija: „ĮKVĖPTI BŪTI POKYČIU"

RM_konferencija.jpg

 

Renginio data: 2023 m. Vasario 10 d.
Penktadienį 11:00 - 16:00 val.

 

Mokytojams

      Peržiūros : 1963

 

 

„Renkuosi mokyti!” kviečia švietimo bendruomenę į tarptautinę konferenciją „ĮKVĖPTI BŪTI POKYČIU", skirtą programos 15 metų gimtadieniui paminėti.

Konferencijoje dalyvaus  pranešėjai iš Norvegijos, Ukrainos ir Lietuvos. Savo srities ekspertai ir inovatoriai pasidalins įkvepiančiomis idėjomis apie švietimo, mokyklos, klasės ir mokytojo viziją. Esame įsitikinę, kad bet koks prasmingas pokytis prasideda nuo vizijos!

Kviečiame mokyklų vadovus, mokytojus ir kitus specialistus, akademinės bendruomenės atstovus, studentus, o taip pat visus, kurie domisi švietimu atvykti ir kartu su „Renkuosi mokyti!” bendruomene įsikvėpti būti pokyčiu!

 

Konferencijos pranešėjai

  • Dr. Yngve Lindvig, norvegų švietimo konsultantas, skaitmeninės dirbtinio intelekto platformos „LearnLab”, skirtos mokinių pažangos ir vertinimo tobulinimui, įkūrėjas.
  • Dr. Urtė Neniškytė, biochemijos mokslų daktarė, neuromokslininkė, Vilniaus universiteto molekulinės neurobiologijos laboratorijos įkūrėja.
  • Oksana Matiiash, „Teach for Ukraine” vadovė, švietimo lyderė, karo Ukrainoje metu perorganizavusi mokytojų bendruomenės veiklą, užtikrinant išsilavinimą 5 tūkst. vaikų, labiausiai nukentėjusių nuo invazijos bei įgalinant 10 tūkst. mokytojų dirbti su mokiniais, patyrusiais karo traumą.
  • Saulius Damulevičius, Lietuvos alpinistas, 2022 m. tapęs pirmuoju lietuviu, įkopusiu į antrą pagal aukštį viršūnę pasaulyje; finansų ir verslo konsultantas.
  • Julija Glinskė, švietimo inovatorė, laisvosios mokyklos „Forvardas” bendraįkūrėja, personalizuoto mokymosi platformos „Scoolsy” bendraįkūrėja ir ekspertė, “Reflectus.lt” autorė, „Renkuosi mokyti!” 5 kartos alumnė.
  • Vygantas Kornejevas, Meilės Lukšienės premijos laureatas, Prienų r. Stakliškių gimnazijos vadovas, „Renkuosi mokyti!” 1 kartos alumnas.
  • Jūratė Litvinaitė, sociologijos doktorantė, istorijos mokytoja ekspertė, metodinės medžiagos kūrėja.

Data: 2023 m. vasario 10 d.

Laikas: 11:00 – 16:00 (registracijos pradžia: 10 val.)

Vieta: LITEXPO parodų rūmai, Laisvės pr. 5, 04215, Vilnius, Lietuva

Tikslinė auditorija: mokyklų vadovai, mokytojai, kiti švietimo specialistai, akademinės bendruomenės atstovai, studentai, kiti.

Kaina: 25 eur.

Bilietus galima įsigyti:  Tickets paysera bilietai

arba MTC paskyroje

(rekomenduojama, jei reikalinga išankstinė sąskaita faktūra (pvz. mokant iš kvalifikacijos tobulinimui skirtų lėšų))

Dalyviams bus išduodama kvalifikacijos tobulinimo pažyma.

Konferencijos metu bus organizuojamos kavos pertraukos. 

Konferencijos partneriai: 

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO ir viešbutis „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre”.

„Renkuosi mokyti!” programą įgyvendina VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras”.


Norint registruotis renginyje pirma prašome prisijungti prie svetainės.

Jei neturite paskyros prašome susikurti paskyrą svetainėje.

Tik prisijungę nariai gali užsiregistruoti renginyje.
Jei kyla klausimų, rašykite el. p. renginiai@mtc.lt arba skambinkite tel. 8 686 63174


Vieta 

LITEXPO parodų rūmai,
Laisvės pr. 5,
Vilnius
04215

 

Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis
Projekto „Renkuosi mokyti!“ tel. +370 5  212 7173 El. paštas: info@renkuosimokyti.lt

Ši svetainė naudoja būtinus slapukus. Būtini slapukai įgalina pagrindines svetainės funkcijas. Svetainė negali tinkamai veikti be šių slapukų, juos galima išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Lankydamiesi svetainėje sutinkate, kad slapukai būtų naudojami. Slapukų politika