Mokytojo profesionalumas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių gerus mokinių mokymosi rezultatus. Tai ypač svarbu mokiniams su žemesniais pasiekimais. Jiems būtini patys geriausi mokytojai ir ypatingas dėmesys jų mokymosi planavimui ir įgyvendinimui.

Bet ką reiškia būti profesionaliu mokytoju? Daugėjant mūsų švietimo sistemoje įvairių standartizuotų mokinių žinių patikrinimų, mokytojo profesionalumas ir „kokybė“ pradedami vertinti priklausomai nuo jų rezultatų. Betgi daug svarbiau yra kiekvieno mokinio pažanga, kuri pagal formalius kriterijus gali atrodyti labai menka, bet iš tiesų gali būti labai didelė.

Kaip atsakyti sau į klausimą – ar aš esu profesionalus mokytojas?

Ar užtenka tiesiog gerai išmanyti savo dėstomą dalyką?

Mokytojo autoritetas klasėje, mokykloje ir visuomenėje? 

Mokytojo profesionalumas,  mokytojo autoritetas,  mokytojo savivertė  - kaip tai susiję?

Į šiuos ir kitus klausimus Jums padės atsakyti Marinos Vildžiūnienės vedamas seminaras „Profesionalus mokytojas – sėkmingi mokiniai“.

Seminaro turinys

  • Profesionalaus  mokytojo samprata; mokytojo autoritetas; autoritetai mokytojui.
  • Mokytojo kompetencijos mokinių ir tėvų akimis.
  • Mokytojas klasėje: didaktinės kompetencijos plėtra, klasės valdymo metodai.
  • Mokytojo veiklos klasėje savianalizės būdai.

Marina_seminarui.jpeg

 

 

Seminaro vadovė - Marina Vildžiūnienė, Mokyklų tobulinimo centro programų direktorė, mokymų programų kūrėja ir mokymų vadovė įvairiems švietimo lygmenims Lietuvoje ir užsienyje, programos „Renkuosi mokyti!" kūrėja, patyrusi švietimo lyderystės konsultantė (Senior consultant in educational leadership),  turi daugiau nei 30 metų darbo patirtį švietimo srityje.

 

 

Mokymai gali vykti Jūsų mokykloje arba Mokyklų tobulinimo centre. Mokymų trukmė - 6 akademinės valandos. Kaina sutartinė.

Daugiau informacijos suteiks vadovė Rita Stankevičienė tel. (8 5) 212 71 83, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Naujienlaiškių prenumerata

VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu info@mtc.lt
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis

Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Slapukus naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus, Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Slapukų politika