Vaikų amžius – 7-10 metų (1-4 klasių mokiniai)
Grupės dydis – iki 20 vaikų
Stovyklos datos – birželio 5-9 d. ir birželio 19-23 d., nuo 8.30 val. iki 17.30 val.
Stovyklos vieta – Mokytojų tobulinimo centras, Mokytojų namai, Vilniaus 39, Vilnius
Stovyklos kaina – 130 eurų. Leidžantiems du ar daugiau vaikų iš tos pačios šeimos – 10 proc. nuolaida kiekvienam vaikui. Į kainą įskaičiuota programa ir maitinimas.
Maitinimas – pietūs kavinėje ir užkandžiai užsiėmimų vietoje.

 Papildomą informaciją suteiks: Justinas
el paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
arba mob. telefonu 86162 6966

Registracija į stovyklą vyksta užpildžius šią formą

 Iš Vaikų žemės stovyklų istorijos:

Po 2016 metų vasaros stovyklos tėveliai sakė: „Man labai patiko, kad vaikai ryte tiesiog bėgte bėgdavo į stovyklą, ir labai nepatiko, kad pasibaigus dienai juos reikėdavo vyte išvyti namo. smile
Po 2017 metų pavasario stovyklos tėvelis ramino verkiantį vaiką: „Viskas gerai, vasara jau beveik už mėnesio ir tu vėl čia sugrįši.“
Švietimo kaitos lyderių „Mokyklų tobulinimo centro“ inicijuotas projektas „Vaikų žemė“ nuo 2016 metų vasaros rengia originaliausias dienos stovyklas pradinukams, kurių  pagrindinė mintis – kaskart vis kitoks nuotykis. Birželio mėnesį 1-4 klasių mokinius kviečiame kartu su profesionaliais aktoriais ir iliustratoriais, inovatyviais pedagogais ir edukatoriais atrasti Vaikų žemės profesijas.

Stovyklos idėja:

Kiekvieną dieną skirsime kažkuriai profesijų grupei – menai, sportas, inžinerija/architektūra, amatai. Stovyklautojai dalyvaus kūrybiniuose profesijoms skirtų tekstų skaitymuose, susitiks su skirtingų profesijų atstovais, patys galės išbandyti įvairių profesijų batus, pasiners į daugelį aktyvių, kūrybinių, pramoginių, edukacinių veiklų.

 

O dabar dėmesio, būsimieji Vaikų žemės atradėjai! Ką gi mes kartu su jumis veiksime:

  • Rengsime Vaikų žemės Olimpines žaidynes;
  • Statysime dangoraižius iš... o vat nesakysime, iš ko. Tebūnie paslaptis ;
  • Kursime graffit‘į;
  • Sužinosime neįprastų amatų paslaptis;
  • Rengsime tikrą mugę;
  • Ir šiaip smagiai leisime laiką! laughing

 O svarbiausia – kartu su naujaisiais draugais nersite į užburiantį istorijų pasaulį...

Norėtumėt pasisvečiuoti Vaikų žemėje ir sužinoti įvairių istorijų paslaptis? Tuomet paprašykite mamos, tėvelio, močiutės, senelio ar kito artimo suaugusiojo, kad užpildytų štai šią anketą  ir mes lauksime Jūsų vasaros atostogų pradžioje. Kur atvykti, ką pasiimti, ko neimti ir daugelį kitų svarbių dalykų atsiųsime po registracijos.

O jei vis dar kyla klausimų, tuomet reikia rašyti laišką Justinui į Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba jam paskambinti telefonu 861626966 ir viską išsiaiškinti.

Iki pasimatymo, bičiuli!

2017 metų vasaros dienos stovyklos „Atrandame Vaikų žemę“ akimirkos:

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 vertinimas 97% (3 vertinimai)
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 Faks. +370 5  212 7173 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis