MICHAEL – tai akronimas hebrajų kalba, reiškiantis „tobulėjimą skatinančių asmeninių talentų atskleidimą“. Tai unikalus mokymo ir įgalinimo metodas, kurį 1988 m. sukūrė Menny Barzilai ir Yuvalas Aloni bendradarbiaudami su švietimo ekspertais.

Tai priemonė, vedanti asmenybę – paauglį, jaunuolį ar brandų žmogų – per procesą, kurio rezultatas – atsiskleidęs gebėjimas lengvai rasti paprastas išeitis iš atrodytų neįveikiamų situacijų, stipri dvasia ir tvirtas vertybinis pagrindas bei vidinis savo vertės pajautimas, verčiantis aktyviai kurti savo ateitį, pasitelkiant kiekviename iš mūsų ir kiekviename mokinyje „giliai po vandeniu“ slypintį neišmatuojamos galios „užtaisą“, formuoti kiekvienos asmenybės ugdymui ir ugdymuisi palankias išorines ir vidines aplinkybes, atitinkančias kiekvieno „asmeninį užsakymą“.

Michaelio mokymuose dalyvavusių švietimiečių mintys


Kodėl MICHAEL metodas naudingas?

MICHAELIO metodas padeda mokytojui į visas situacijas žvelgti nestandartiškai ir savyje bei kiekviename vaike įžvelgti gebantį individą, sudėtingus dalykus paaiškinti paprastai ir taip padėti sau ir kiekvienam vaikui patirti mokymo ir mokymosi sėkmę, pamatyti savo užslėptus gebėjimus, taip pat padėti sau ir kiekvienam mokiniui patikėti savo gebėjimais, įsisamoninti asmeninę atsakomybę už savo rezultatą ir jo tikslingai siekti, bei patiems išmokti ir išmokyti mokinius paprastai įveikti sudėtingiausias užduotis ir situacijas.

MICHAELIO metodas ugdo mokytojo ir mokinio kūrybiškumą, vertybes ir reikiamą požiūrį į mokymą ir mokymąsi, per trumpą laiką leidžia akivaizdžiai pagerinti mokinių pasiekimus ir motyvaciją mokytis, kitaip tariant – parodyti ir asmeniškai patirti, kad mokyklinio ugdymo sistema duoda pageidaujamą rezultatą. Šis metodas ugdo gebėjimą savarankiškai mokytis, moko pajusti asmeninę atsakomybę už tai, kas vyksta, savarankiškai mąstyti ir kūrybiškai spręsti sudėtingiausias situacijas. Tai metodas, įgalinantis kiekvieną mokytoją ir mokinį nuolat patirti asmeninę sėkmę mokant ir mokantis.

 

Daugiau informacijos apie MICHAEL metodą rasite oficialioje svetainėje www.michaeleducation.org.il.

Mokymus baigusios mokinės tėvų mintys


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Naujienlaiškių prenumerata

Paslaugų teikimo sąlygos: VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurių pagalba Jus informuosime apie mūsų organizuojamus mokymus, renginius ar pasidalinsime kita jums aktualia informacija ir naujienomis. Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą naudosime remdamiesi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti atsisakydami prenumeratos. Tvarkant duomenis Jūsų el. pašto adresą priskirsime tam tikrai prenumeratorių kategorijai, kurią prenumeruodami pasirenkate. Tai darome tam, kad galėtume pateikti labiau individualizuotus pasiūlymus. Prenumeratorių kategoriją galėsite bet kada pakeisti ar atsisakyti pakartotinai užpildę prenumeratos informaciją. Išsiuntus naujienlaiškį, programa renka statistinius duomenis apie Jūsų veiksmus su naujienlaiškiu, pavyzdžiui ar atidarėte ir kada el. laišką, kokias ir kada paspaudėte nuorodas, programa fiksuoja naudotojo IP adresą, įrenginio bei naršyklės, kuriuos naudojote laiškui atidaryti, versiją. Su Jūsų el. pašto adresu susijusią statistiką saugome 2 metus nuo to momento, kai paskutinį kartą atsidarėte naujienlaiškį. Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti Mokyklų tobulinimo centro informacinius pranešimus. Atsisakyti prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba rašydami adresu info@mtc.lt
Aš sutinku su Paslaugų teikimo sąlygos
Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis
Projekto „Renkuosi mokyti!“ tel. +370 5  212 7173 El. paštas: info@renkuosimokyti.lt