Renginių kalendorius

 

Septintasis švietimo lyderystės forumas „Ugdymo prasmė šiandien“

slf-jev.jpg

 

Renginio data: 2022 m. Birželio 16 d.
Ketvirtadienį 10:00 - 16:30 val.

 

„Lyderių Laiko” renginiai

  

   Peržiūros : 1726

 

 

Projektas „Lyderių laikas“ baigėsi, bet švietimo lyderių laikas niekada nesibaigia, atnešdamas vis naujų iššūkių ir galimybių. Švietimo lyderiams nuolat reikia įkvėpimo, peno protui ir širdžiai, bendrystės jausmo, dėl to tęsiame nacionalinių švietimo lyderystės forumų tradiciją.

Septintasis švietimo lyderystės forumasUgdymo prasmė šiandien“ 
2022 m. birželio 16 d.

Kas turėtų keistis ugdymo praktikoje, mokyklų gyvenime, švietimo politikos sprendimuose visaapimančio egzistencinio nerimo akivaizdoje?

Šio forumo temą pasiūlė pats laikmetis, kuomet susiduriame su egzistenciniais būties, prasmės, žmonijos ir demokratijos ateities klausimais, verčiančiais apmąstyti mūsų kaip ugdytojų laikyseną, vertybes ir priimamus sprendimus.

Šiuos klausimus svarstysime kartu su Lietuvoje prieglobstį nuo karo ir represijų radusiais Ukrainos ir Baltarusijos mokytojais ir mokiniais - Lietuvoje įsikūrusios Charkivo mokyklos „Gravitacija“ ir ją priėmusios mokyklos „Varnų sala“ bendruomenės atstovais bei privačios mokyklos vadove Alena Savko.

Apie pasikeitusį pasaulį ir tai, kas svarbu šiandien, diskutuosime su švietimo ekspertais bei tyrėjais Dr. Aurimu Juozaičiu, Dr. Sandra Kaire, Prof. Lilija Duobliene, Vytautu Toleikiu.

Į naująją mokyklos realybę per socialinę – meninę interakciją „Iniciatyvus jaunimas“ pasinersime kartu su Taikomuoju teatru „4 Rooms“, o bendrystės jausmą kursime dainuodami su Laurita Peleniūte ir Tadu Dešuku.

Forumas vyks Vilniaus Sapiegų parke (Vilnius Tech Park, Antakalnio g. 17), 10.00-16.30 val.

Dalyvio mokestis – 35 Eur 

Dalyvių registracija vyks iki 2022 m. birželio 13 d.

Dalyviai bus vaišinami kava ir užkandžiais

Forumo dalyviams bus išduodamos el. kvalifikacinės pažymos.

Dėl sudėtingo ir brangaus automobilių parkavimo šalia renginio vietos rekomenduojame atvykti visuomeniniu transportu.

Švietimo lyderystės forumai - tai švietimu suinteresuotų žmonių susibūrimai, kuriuose kalbamasi aktualiausiais klausimais, tai galimybė kartu ieškoti kūrybiškų kelių problemoms spręsti, naujoms idėjoms įgyvendinti, susirasti bendraminčių ir burtis į tinklus. 

Forumo koordinatorė Olivija Saranienė, tel. 8 615 55386


Norint registruotis renginyje pirma prašome prisijungti prie svetainės.

Jei neturite paskyros prašome susikurti paskyrą svetainėje.

Tik prisijungę nariai gali užsiregistruoti renginyje.
Jei kyla klausimų, rašykite el. p. renginiai@mtc.lt arba skambinkite tel. 8 686 63174


Vieta 

Vilnius Tech Park
Antakalnio g. 17,
Vilnius
10312
Lietuva

 

Viešoji įstaiga „MOKYKLŲ TOBULINIMO CENTRAS“ įmonės kodas 124631338, įsikūrusi kultūros ir švietimo centro „Vilniaus mokytojų namai“ Mokymosi ir informacijos centre II a. Vilniaus g. 39 LT-01119 Vilnius Tel. +370 5  212 7183 El. paštas: mtc@mtc.lt Mūsų darbo laikas: I - IV 9 - 18 val., V 9 - 17 val. Žemėlapis
Projekto „Renkuosi mokyti!“ tel. +370 5  212 7173 El. paštas: info@renkuosimokyti.lt

Ši svetainė naudoja būtinus slapukus. Būtini slapukai įgalina pagrindines svetainės funkcijas. Svetainė negali tinkamai veikti be šių slapukų, juos galima išjungti tik pakeitus naršyklės nuostatas. Lankydamiesi svetainėje sutinkate, kad slapukai būtų naudojami. Slapukų politika