„Renkuosi mokyti!“ keliauja!
Kartu su programos alumnais ir dalyviais atvykstame susipažinti su jumis, į skirtingus Lietuvos miestus. Susitikimų metu, „Renkuosi mokyti!“ programos alumnai dalinsis savo asmenine darbo mokykloje ir dalyvavimo programoje patirtimi, pristatys pranešimus apie bendruomenės kūrimą, karjeros planavimą, ką reiškia dirbti mokytoju.

Žinome, kaip svarbu susipažinti ir užmegzti ryšį su kandidatais į mūsų programą, todėl šie susitikimai taip pat bus skirti „Renkuosi mokyti!“ programos pristatymui, pokalbiui ir atsakymams į rūpimus klausimus.

Renginių planas:

Panevėžys, sausio 12 d. 16:00, Donatas Kriukas „Aktyvios bendruomenės kūrimas. Nuo ko pradėti?“ Panevėžio E. Mezginaitės viešoji biblioteka, vaikų biblioteka „Žalioji pelėda“, Kniaudiškių g. 38.

Kaunas, sausio 23 d. 18:00, Gabrielė Kartanaitė ir Kornelija Čepytė „Karjera ir prasmė darbe. Ar tai įmanoma? Kauno apskrities viešoji biblioteka/ Ąžuolyno biblioteka, Ąžuolo salė, Radastų g. 2.

Šiauliai, sausio 25 d. 16:00, Rimvydas Kojis „Kaip ugdyti vaikų pilietiškumą?“, Šiaulių Povilo Višinskio biblioteka, Amerikos skaitykla, Aušros al. 62.

Plungė, sausio 31 d. 16:00, Ramunė Žalimaitė, Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Parko g. 7.

Klaipėda, vasario 1 d. 16:00, Neda Petrauskienė , Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešoji biblioteka, Turgaus g. 8.

Kiekvienam susitikimui bus sukuriamas atskiras Facebook renginys, sekite naujienas mūsų socialiniuose tinkluose.

15-tos kartos dalyvių atranka jau prasidėjo ir truks iki vasario 19 d. Iki šios dienos galima užpildyti ir kandidato anketą: https://bit.ly/dalyvaukatrankoje

Taip pat organizuojama ir atvirų durų diena: sausio 29 d. 9-15 val. Registracijos anketoje pasirinkite Jums tinkamą laiką: https://forms.gle/yTDZzUbNqKWJfsfz6